| Anonima6754 a întrebat:

Buna TPU happy, înainte sa îmi vina menstruația mi-a curs câteva zile aproape mereu un lichid albicios, care este și putin lipicios, am știut ca e din cauza ca trebuie sa îmi vina menstruația, dar și după o luna de când mi-a venit menstruația încă îmi mai curge lichidul acela, e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Probabil ai o secretie vaginala mai abundenta.
Du-te la ginecolog sa iti ia o proba pentru analize ca sa excluzi orice afectiune.

| LeQueenDuMal a răspuns:

Daca esti pe la inceput de menstruatie( plus ca descrierea e simplista) este normal sa-ti curga ceva, este un fel de mecanism de curatare intern, insa daca simti ca este o problema, mai bine fa-ti un consult medical sa te lamuresti.