| BeSmart17 a întrebat:

la genunchi de vreo 1-2 luni am aceasta bula mica si de culoarea pielii..are ceva in ea dar nu se sparge(scuze pentru detaliu)M.am uitat din intamplare pe mana mea unde m.i s.au facut vaccinurile si e aproape agelasi lucru... oare ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Daca este din cauza unei lovituri, poate fi vorba de lichid sinovial. Din cauza ca ai avut o lovitura dură în zona genunchiului happy. Ar trebui sa consulti un medic. In cazul durerilor de genunchi iti recomand sa citesti si mai multe despre banda magnetica Knee active. happy

| denisADs a răspuns:

Ai apa la genunchi cred...si trebuie sa te duci la doctor pentru operatie.