| Skumpii a întrebat:

Buna TPU`! ...la sfarsitul lunii iunie plec in excursie la mare, si as vrea sa slabesc. Puteti sa ma ajutati cu diete? Va multumesc mult:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Schweitzer a răspuns:

Buna. Iti mai pun si eu cateva articole interesante cu diete:
http://divalife.ro/category/dieta

| MonsterBunny a răspuns:

Cea mai spectaculoasa mi se pare cea cu grapefriut.Cate unul pe zi.Mai poti face si abdomene, flotari, genoflexiuni etc. dimineata. Poti alerga pe loc sau merge la sala.Important este ca nu trebuie sa mananci prea multa dulciuri fiindca te ingrasa aproape instant. Cel mai important este sa nu te infometezi pentru ca poti lesina pe strada(D. fereste). Sper ca te-am ajutat. Funda :-D?