| pitbull93 a întrebat:

Buna TPU m-am apucat de sala de ceva timp si doresc sa mananc cantitati mai mari de proteine, cineva mia recomandat u cocktail : aproximativ 1l de lapte 1 sau 2 banane si 3 4 albusuri de oua si o lingura de miere, ce ziceti ar fi sanatos, sau ati putea sa imi indicati alte cantitati sau alte alimente, si cand ar trebui sa il consum inainte sau dp ce fac sala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Din cum te-ai exprimat eu unu am inteles ca te-ai apucat de sala de mese.

| pitbull93 explică (pentru IMC90):

Nu poti tu baga **** in mata in loc sa comentezi aiurea... sau mai bine as bagao eu

| BebeStrumf a răspuns:

Nu te mai lua dupa lume.Du'te la un specialist, sa-ti dea el ce'ti trebuie pentru sala.Te va ajuta, sanatate!:*