| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

m-am lovit la un picior rau de tot, acum il mai misc ce-l misc da nu ma pot sprijini pe el sa merg. L-am lovit in muschii de sus, nu ma lasa sa il intind cand ma ridic, imi sta sucit da nu mi l-am sucit ca il pot misca. Ce am, febra musculara sau e un soc, cand imi trece? Acu 2 zile m-am lovit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"m-am lovit la un pici rau de tot...am febra musculara sau e un soc"

dacă e sau nu soc (șoc?!) numa' medicu' tău știe, fă-i o vizită să te consulte!

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru sierra1):

Nu pot e covid 19 te primeste nimeni

| sierra1 a răspuns (pentru PetrusEmanuelMihai):

E la timpul trecut deja, du-te!