| corinutzamicutza a întrebat:

Ma doare ingrozitor capul ce trebuie sa fac sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia o aspirina.

| DianaScorpio a răspuns:

Ia un algocalmin/ibuprofen sau ceva de acest gen si intinde-te vreo jumatate de ora pe pat.

| danielaxyz a răspuns:

Daca esti deocheata, doar cu descantec iti trece

| Crystynyk1 a răspuns:

Cere la farmacie...PARACETAMOL SINUS...este ff bun impotriva durerilor de cap! Sanatate!

| MuJaRdIn a răspuns:

Daca nu le ai cu pastilele poti incerca sa cu ceaiuri, de exemplu ceaiul de tei te linisteste (spun din propria experientza)

| mEr a răspuns:

Ia un paracetamol sau un nurofen

| NoWay55 a răspuns:

Ia un paracetamol iar daca nu iti trece ia un agcalmin si daca nu iti trece nici asa da drumul la un audio cu sunetele naturii si stai cu capul intre doua perne. Mie mi se intampla dupa ce fac crize foarte mari de nervi si merge.

| vD0G a răspuns:

Corina, Avocalmin big grin