| Criss563 a întrebat:

Buna, TPU.
Mă doare pieptul(la inima) si abia pot respira uneori, simt o greutate pe inima ..care credeți ca ar fi cauzele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ești îndrăgostit. Dar dacă mergi la medic îți spune el mai exact.

| JicaContra a răspuns:

Poate... coronavirusul? tongue

| ancaval a răspuns:

Nimeni nu poate să-ți zică care sunt cauzele, în afară de medic. Poate fi ceva sau nimic. Cine știe?
Mergi la medicul de familie să te vadă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi de la anxietate dar sunt multe de luat în calcul asa ca nu putem ști ce ai.

| oz_1736 a răspuns:

Cand mai simti asta ia un Aspacardin. Dar mergi si la medic, macar la ala de familie

| Zorn a răspuns:

Sunt o gramada de posibilitati in cazul de fata si doar un consult de specialitate iti poate spune care e problema. Stresul, suprasolicitarea organismului, pericardite, pleurezii - sunt doar cateva dintre problemele care ar putea fi asociate cu durerea de piept. Daca problemele persista, suna medicul.

| csty45 a răspuns:

Sexul ajuta uneori... dar mai bine mergi la doctor!