| adrili10 a întrebat:

Buna TPU mai demult am fost operat la ambele picioare si am avut tija la ambele.A fost acum mult timp si de vreo cateva zile am tinut piciorul drept in tensiune si acuma de fiecare data cand il indoi si il indrept imi pocneste de acolo.Care ma ajuta cu un raspuns dau Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil pocneste la incheietura.Sa nu crezi ca vei fi ca nou de acum incolo.Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat.

| adrili10 explică:

Da pocneste din incheietura soldului ca acolo am fost operat la femur si nu stiu de ce imi pocneste si mi-e frica.