| Anonymus52 a întrebat:

Marti, acum 2 zile am fost faultat de cineva la ora de sport și mi s-a sucit glezna așa cum se întâmplă în cazul enorselor, dar prima dată în exterior si apoi în interior. M-a durut glezna 2 minute si apoi am continuat jocul fără probleme. Dar, ieri a început să mă doară gleznă puțin când o mișcam. Acum, după 2 zile de când s-a întâmplat mă doare glezna mai tare când o mișc si când merg simt un disconfort. Din câte observ, durerea apare treptat.

Ce aș putea să am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| IonutR1 a răspuns:

Ai putea avea nevoie sa mergi la Doctor. Bafta!