| Aghireirs a întrebat:

mi-a apărut ceva alb pe păsărica...nu are niciun miros, ce poate sa fie?
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Ale5184 a răspuns:

Poate fi o infectie cu Candida. Ai mancarimi, dureri?

| brokxy a răspuns:

Si eu am avut, e o secretie nu e infectie daca nu te mananca DAR nu stiu nici eu ce e;-; va disparea dupa un timp

| mgtow a răspuns:

Esti umeda

| Furnicuta000 a răspuns:

Secretiile sunt absolut normale atata timp cat nu au miros si nu isi schimba culoarea.

| GabiDumitrescu a răspuns:

E ceva-ul alb de pasarica, clar. Stai linistita, nu face nimic rau. Ai grija sa il lasi sa doarma si sa nu ii pui manele daca vrei sa ai viata buna cu el.

| Dandelion7 a răspuns:

Scame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la ginecolog

| Aghireirs explică (pentru Ale5184):

Nu,deloc..nici când urinez nimic nu simt...nu simt nimic...dar nu este mult, a fost foarte putin

| Ale5184 a răspuns (pentru Aghireirs):

Inseamna ca era o secretie. Am crezut ca ai pete albe. Daca nu miroase, e in regula, stai linistită. E normal sa ai

| Aghireirs explică (pentru Ale5184):

Nu am avut pete pe păsărica, ci un pic de secreției dinaia

| Ale5184 a răspuns (pentru Aghireirs):

Da. Aia e in regula. Stai linistita