| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a dat doctorul ginecolog sa imi pun oburi cu o cremă si mi-am pus. Azi noapte am vomat si am facut diaree, cred ca de la toxiinfectie alimentara. Mi-am amintit ca aveam obul inauntru si cand voiam sa il scot nu mai era. Mi-am bagat un deget in vagin atat cat am putut, insa nu simt nimic. O fi cazut din cauza problemelor mele din noaptea precedenta sau poate sa fi intrat mai adanc, in uter? Ajutati-ma, va rog cu un sfat. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Nu are cum să intre nicaieri. Cel mai probabil a iesit cand aveai diaree și nu l-ai simțit

1 răspuns:
| Luha_Elena_Lavinia_1998 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi să ceri ajutorul doctorului tău ginecolog.