| FanOfPostMalone a întrebat:

BUNA TPU! Mi-a dat o prietena un pumn in cap pe partea dreapta, nu chiar rau, dar m-a durut, si acum cand tip sau fac miscari brusc, ma doare acolo, si ma doare si fara sa fac nimic. Ce poate fi? Pot sa patesc ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal ca în urma unei lovituri sa te doare locul respectiv. Dacă zici ca nu a dat "nu chiar rău" atunci sigur nu ți-a spart cutia craniana deci nu prea ai de ce sa îți faci griji.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Dacă aia e prietena eu sunt papa laughing dar in orice caz consulta un medic