| Cineva! a întrebat:

Mi-au aparut pe gat(doar in partea dreapta) si pe frunte...niste bubite. bubite mici si putin rosi.Pe gat ma manancau foarte tare si sunt si mai multe iar pe frunte, cam la fel doar ca nu ma mancau.Ma duc maine la farmacie sa vad. ce sa fac! Dar totusi, ce ar putea fi? O intoxicatie, alergie, ceva "intern"? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

Daca ai si frisoane s-ar putea sa ai o boala a copilariei, asta in caz ca nu ai avut.insa gandeste-te la ce ai mancat azi si poate nu ti-a picat bine la stomac. daca se inroseste din ce in ce mai tare si te arde e intoxicatie.si necesita consultarea unui medic

| Andreutza_5773 a răspuns:

Pai cred ca ar putea fi pojar daca nu ai facut