| KevinAle a întrebat:

Buna TPU! Mi se intampla ceva ciudat si nu inteleg de ce, de cam o saptamana si ceva am un gust de ceapa in gura si nu inteleg de ce, mancasem o singura data o supa crema care continea ceapa, dar de atunci nu am mai mancat absolut ceapa, tin sa precizez si faptul ca ma spal zilnic pe dinti (cu pasta de dinti colgate) stiti cumva care ar putea fi problema? mirosul si gustul nu mai dispar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mivelyn a răspuns:

Salut, se poate sa ai o carie in spatele dintilor care nu e vizibila si oricat te-ai spala sau poate ti-a ramas o bucata de ceapa intre dinti. Oricum iti recomand o vizita la stomatolog si pana atunci iti mai recomand apa de gura sa clatesti bine.