| ElenaaaAdina a întrebat:

Buna TpU, nu stiu de ce..adica..nu mi se pare, chiar asa este, (sunt fata) pana acum cateva zile, sanii mei aveau o marime okay, problema este ca am inceput sa observ ca sunt mult mai mici... De doua zile am renuntat la bustiera si (nu port sutien) cam de acum doua zile par mult mai mici... vreun sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Beatriceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Sanii se maresc si se micsoreaza inainte si dupa menstruatie, sau poate ai scazut in greutate.

| sierra1 a răspuns (pentru Beatriceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee):

Sau poate a mai crescut/înălțat

2 răspunsuri:
| B3HappyN0Worry a răspuns:

Bună. Probabil ai scăzut în greutate, nu e motiv de îngrijorare, exact așa am pățit și eu. Odată ce slăbești, slăbești de peste tot. Sânii ți se dezvoltă până la 18 ani. Există un mit cum că dacă porți sutien, nu ți se mai dezvoltă, eu nu cred în asta, dar mă rog, dacă nu e nevoie, nu are rost să porți sutien, și în plus bustiera e mult mai comodă.