| Justmeandmysmile a întrebat:

Nu stiu de ce dar de o ora dupa ce am mers la baie a inceput sa madoara toata linia cu ovarele,desi nu are cum sa fie de la chist sau ciclu ca mai am cateva saptamani,e oarecum o presiune, ma doare putin pe ovare parca.Ce s-a intamplat? Fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| gago a răspuns:

Buna nu s-a intamplat nimic este de la hormoni care lucreaza acolo proceseaza si de aiawinking asa se intampla si la baieti dedesubt de vezicawinking

funda?

| onetwothree a răspuns:

Cred ca te-ai racit, deci e vorba de cistita. Cel mai recomandat ar fi sa ti locul acela la caldura, si eventual du-te la farmacie si cere ceva pentru cistita. Multa sanatate happy