| anonim_4396 a întrebat:

o sa trec direct la subiect, de cateva saptamani ma doare pieptul in zona inimii si cateodata pleaca si pe bratul stang (doar pe umar), si durerea este mai mult ca niste intepaturi. Am fost la toti medicii cardiologi din oras si toti au spus ca nu am nimic si ca doar am avut un atac de panica, dar durerea inca o simt, la analize nu mi-a iesit nimic rau nici acolo, doar colesterolul putin de tot marit...mi-e frica sa mai dorm si noptile sa nu fac vreun atac de cord.sad voi ce ziceti? Mentionez ca durerea nu este de nesuportat, insa este enervanta si eu cum sunt o fire sensibila ma sperie rau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Balanica12 a răspuns:

Nu te mai gandii, nu-i mai da importanta daca durerea nu este mare. Oricum daca chiar nu poti scapa de "durere" du-te in alt oras cauta alti "doctori"solutii, nu sta asa... Sper ca ti-am fost de folos intr-un fel sau altul. Mersi!