| 5Ioana23 a întrebat:

Bună TPU!
Revin cu încă o problema happy
Mereu obosesc, absolut tot timpul.
Si cand stau in picioare si respir greu.
Ce sa mai fac? rolling on the floor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexandrionelu a răspuns:

Analize complete: sânge, urina, scaun. Asa aflii sigur cauza problemei. Am trecut și eu prin ceva asemănător, dar în cazul meu nu a fost nici calciu nici magneziul de vina, ci lipsa de vitamina D.
Nu le poți lua pe ghicite, neapărat fă-ți analizele.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Esti slabă sau esti grasă? Mergi sa ti faci un ekg la inimă, ce varsta ai?

| WhiteLife a răspuns:

Un set complet de analize. Și poți încerca să iei magneziu (exista la farmacii și din acela pe care îl dizolvi într-o cană cu apă), dar că sa afli cauza ai nevoie de analize.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate, lipsa de calciu