| EmaX a întrebat:

revin cu problema asta încă odată dar sunt disperata.
Deci, mi-a întârziat 3 săptămâni, am avut contact sexual PROTEJAT, prezervativul nu s-a rupt.
Trebuia sa-mi vina pe 28 luna trecută și nu mi-a venit. In schimb, ma dor sfârcurile la atingere, urinez des, și câteodată am o durere de ovare mai ales la cel drept. Ce poate fi? Nu cred ca as putea fi însărcinată ca prezervativul nu s-a rupt și nu aveam nici sperma pe degete când le-am băgat înăuntru sa verific dacă totul este ok. A și dacă vreți mai multe detalii verificați-mi celelalte întrebări ca nu mai stau sa scriu tot. DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

V-am trimis mesaj privat.

| Andreeush a răspuns:

Mergi la medic si fa niste analize. Asa e cel mai bune. Poate ai vreo problema de sanatate care iti afecteaza organismul sau poate esti insarcinata.

| EmaX explică (pentru Andreeush):

Însărcinată cu prezervativ care nu s-a rupt? laughing))

| Andreeush a răspuns (pentru EmaX):

Crezi ca nu se poate intampla?

| EmaX explică (pentru Andreeush):

Nu. Ca nu a și-a dat drumul înăuntru.