| vmalex21 a întrebat:

Buna TPU.S-a vaccinat cineva cu vaccinul de la Johnson&Johnson? Au existat reactii adverse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| foreverme9500 a răspuns:

M-am vaccinat eu în data de 21, in a doua zi am făcut puțin febra, și m-a durut mana câteva zile. În rest nu am avut nimic.

| Narcisa967 a răspuns:

Buna,n am avut nici o reactie adversă. Am stat încordată cand mi-a facut vaccinul si automat, mi-a amorțit mana cam toata ziua. Dar, spre surprinderea mea, nu mi-a fost rau sa ceva de genul. Acum 2 saptamani l am făcut.

| Narcisa967 a răspuns:

Intrebarea era de la un alt uilizator. Hai sa nu ne mai trezim si sa comentam aiurea la postari care nu au legătură cu subiectul. Ok,Mersi de raspuns, am trecut peste, sunt in regula, Ma pot misca. Ce rost avea raspunsul asta, nu pot să mi dau seama. Formulează altfel, mie una imi reiese din acest mesaj ca esti vreun doctor sau asistent. Pentru funcția aceasta trebuie sa ai si un vocabular adecvat. O zi faina!

| Genevaaa a răspuns (pentru Narcisa967):

Ce tot plimbi tu vorba, ca cica nu despre asta era vorba, subiectul era altul. Mai femeie eu ti am raspuns tie si atat. Si toata lumea stie ca daca stai incordata sunt sanse mari sa ramai paralizata. Pacat ca nu ai ramas laughing)