| 5Ioana23 a întrebat:

Bună TPU.
Se întâmplă să am pe mamelon un cos.
Îl am de 5 ani dar nu m-am ocupat deloc de el.
Ce este și ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Primul pas îl faci la medicul de familie. După aceea aceasta te va trimite la un specialist dacă este cazul.