| ionelailinca a întrebat:

Buna TPU
stiu ca pare o intrebare cam absurda dar stiti cumva daca exista pastile pentru luat pofta de mancare sau altceva ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Există,dar se iau doar la recomandarea unui medic, nu de capul tău aşa.
Dacă vrei să slăbeşti mergi pe o alimentaţie mai săracă caloric şi mişcare multă zilnic.
Te pup!

| Madalina_Ela_1998 a răspuns:

Presupun ca ai pus intrebarea asta deoarece vrei sa slabesti, in fine sunt pastile care iau pofta de mancare in general se munesc "pastile de slabit". Daca ai sun 16 ani nu iti recomand(Du-te la sala)incearca sa faci mai multa miscare(asta in cazul in care vrei sa slabesti).