| LOVETOKNOWTHINGS45 a întrebat:

Buna TPU! Stiu ca va fi o intrebare stupida dar chiar cer un raspuns serios. M-am gandit ca anul asta sa imi fac circumcizie din motive medicale mai mult chiar daca ar fi vorba de o fimoza poate mai usoara, vreau sa o fac sa am penisul normal fara sa mai fie deloc stramt. Intrebarea mea este daca medicul va fi de acord sa ma operez stiind ca am smegma. Nu pot sa pastrez igiena corespunzatoarea in acel loc deoarece preputul meu e mai stramt si nici nu vreau sa decalotez complet risicand o parafimoza! De aceea intreb daca medicul va putea sa ma opereze pe un asa penis, la o adica lipsit de igiena. Evident imi voi epila zona genitala dar nu stiu cum as putea inlatura complet smegma! Este posibil ca medicul sa accepte operatia in ciudata igienei precare? Multumesc de raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Medicul va igieniza zona înainte de operație.