| Bianca777 a întrebat:

Sunt in prima zi de menstruatie, mi-a intarziat 8 zile. Azi dimineata venea destul de ok,dar acum vine foarte putin si de o culoare rosu deschis, spre portocaliu parca. Am 15 ani, nu mi-am inceput viata sexuala. Nu am mai patit niciodata sa imi vina asa sau sa ma tina asa putin. Poate sa vina asa pentru ca e prima zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Da, mai ales că nu ai un ciclu regulat.

| Roxana19928 a răspuns:

E complet normal sa iti vina asa cateodata, inca nu ai hormonii reglati deci o sa tot intampini cicluri neregulate, nu iti face griji esti tanara si e normal