| anonim_4396 a întrebat:

Sunt racita la ovare mereu, pana si vara., iau mereu pastile dar imi trece pe moment si dupa iar racesc, la menstruatie am dureri groaznice. Menstruatia imi si intarzie. Am observat de ceva timp ca nu mai am scurgeri vaginale deloc si nu cred ca e normal, oare nu mai sunt fertila? Stiu ca macar la ovulatie trebuia sa am scurgeri...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca pentru spam ti se poate suspenda sau inchide contul!

| darrio2007 a răspuns:

La medic ai fost? De ce te vaiti pe aici? Poate problema nu este la ovare.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Degeaba te tratezi mereu daca nu ridici imunitatea. Incearca verdeata, fructe, polen, propolis ( asta e si antibiotic ).

| MedLife a răspuns:

Cauta un ginecolog bun si mergi la el. Nu sta asa, si e cea mai proasta idee sa intrebi pe net ca nu rezolvi nimic. Asa ca mergi la medic si ai grija de tine.