| Simplesivaatinge50delitere a întrebat:

Sunt un tip extrem de slab, daca ma incordez cat pentru a da cu pumnul sau ceva, pot sa patesc ceva rau? Am o frica de vene si de ceva ce o fi din spatele piciorului, e si mai am un os la urechea stanga, daca mi-o trag un pic in fata si ma ating dupa ea il simt, e subtire si mic, iar daca imi pot intoarce piciorul vreo 85 de grade, are ceva? Imi distrug oasele sau ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stefanidolulfemeilor a răspuns:

Vorbeste si tu mai corect.
Si daca te incordezi sa dai cu pumnul nu patesti nimic doar obosesti daca incordezi mult timp.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ești tare sperios, asta e pățania ta.

| FaraNume1245 a răspuns:

Bad troll.