| Kisses a întrebat:

Uneori ma doare in partea dreapta ( ovarul) sau in ambele parti, dar nu mereu.Cand imi vine menstruatia ma doare burta foarte rau. Oare sa fie anexita? Sunt foarte sensibila la frig, racesc mereu la ovare. Pana si vara sunt racita si ma doare burta. Menstruatia imi întârzie mereu. Daca e anexita, ce pastile sa iau? Sau voi cu ce va tratati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Tralala100 a răspuns:

Tinctura de merisor, gasesti modul de administrare pe ambalaj si ceai de coada soricelului, cat poti de mult