| ysabela21 a întrebat:

Vineri am facut rubeola ...vineri si sambata se vedeau cel mai rau bubitele ( eram plina ) , insa duminica nu mai aveam nimic ...azi fiind miercuri as vrea sa stiu daca pot face baie?
Si nu am iesit afara de vineri pana ieri cand am iesit putin ca a fost soare!

Ce credeti de vineri pana azi as putea sa fac si eu un dus rapid asta seara , ca maine sa pot merge la scoala?

Imi e frica sa nu se intoarca rubeola , este posibil asa ceva?

Dar chiar vreau sa merg la scoala , pentru ca deja de vineri pana azi am pierdut multe ore !

Fundita si vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| bernylory a răspuns:

Daca esti sigura ca ai avut rubeola.nu ai voie!

| kikidulcik a răspuns:

Eu cred ca din cauza razelor solare s-au ascun, mai bine stai acasa pana vineri sau poti suna un doctor.succes