| Kami213920 a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa va intreb ceva.Cand ating un catel sau o pisica simt ca am par in gura (nu am) de ce? Sunt alergica sau ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate, cineva ți-a spus că părul de la animale te îmbolnăvește, și în sufletul tău s-a instalat panica, o stare de frică. Când eram mică, aveam aceeași teamă. Acum, am un pudel flocos, și dacă ai ști cât îl smotocesc și cât mă joc cu el, mă mir că mai are păr.hee hee

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca pisica ori catelul e rasa pufoasa si eu am o pisica si cand o tin in brate simt aceasta senzatie care sigur e par de pisica care zboara prin aer si nu esti alergica daca simti parul pisicii in gura