| spi a întrebat:

trebuie sa ma operez la deget pentru ca am unghia incarnata. dupa ce ma opereaza o sa plec imediat de la spital sau mai raman? merci

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Deget la picior banuiesc. S-ar putea sa te doara putin, dar nu cred ca te va retine nimeni la spital prea mult. Am un coleg care s-a operat la fel si a zis ca a mai stat o zi totusi, pentru ca-l durea si nu putea merge.

| ilegalnonstop a răspuns:

90% vei fi externat dupa operatie.

| christianlaroka a răspuns:

Din cate stiu eu, te panseaza dupa operatie si iti da drumul acasa. Nu ai voie sa calci cu acel picior. Te vei intoarce la control.