| Justiceforall a întrebat:

Bună tuturor! Am nevoie de un sfat.Aseară(cam pe la 12 noaptea) am simțit o durere la urechea dreaptă. După ce am fost la baie ca sa ma uit mai bine, au început anumite simptome:
1.Imi simțeam capul foarte greu
2. Mi-a amorțit bratul stâng și cam jumătate din gură
3.Friguri
4. Bătăi puternice ale inimii
Ce poate să fie? Dacă puteți să imi menționați un cabinet medical pentru studenți in Cluj, aș fi recunoscatoare(Dau fundă)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Pot fi multe sau poate fi nimic, o stare de anxietate sau dereglare. Dar mergi la medic, trebuie sa aveti ceva pentru studentii ca sunt din CLuj sau din afara localitatii sau cum e cazul tau, macar un cabinet medical au toate scolile, de acolo iti spune mai bine unde sa mergi. Si dupa ce te vede un specialist te linistesti sau vezi ce e de facut ca sa te faci bine.

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Lasa sfaturile, cauta pe net policlinica/dispensarul studentesc cluj si vezi care e adresa. Te poti duce acolo sau la orice spital la urgente, ca student esti asigurat.

Du-te cat mai repede la consult nu mai astepta sfaturi.

| aimullah123 a răspuns:

Daca ai simtit si frica probabil ai facut un atac de panica.