| PringAloe a întrebat:

Buna tuturor, am o problema cu penisul, problema mea este urmatoare, ma ustura extrem capul penisului atunci cand il decalotez, nu am probleme cu decaloarea ea imi iese si cu penisul in erectie maxima, insa capul penisului ma ustura la orice fel de atingere si imi este greu sa simt placere atunci cand simt constant intepaturi si dureri acolo si nu ma ajuta nici sa imi mentin erectie deoarece simt disconfort mare. Ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-ti atingi glandul cat mai frecvent, ori de cate ori ai ocazia cu degetul/degetele pentru a se obisnui cu frecarea si atingrrea. Doar daca vei proceda in modul precizat, vei reusi sa elimini incet incet sensibilitatea extrema care exista in toate cazurile in perioada imediat urmatoare a primelor decalotari complete. Succes!