| Floria_Ioan_1996 a întrebat:

Buna tuturor,astazi ma plictiseam pe telefon si bagam degetele in nas,nu stiu de ce,pana cand am bagat degetul in nara dreapta acolo jos pe partea cu osul si am simtit ca sunt doua oase,adica parca era o granita mica intre ele,am bagat degetul si in cealalta nara si in cealalta nu era,asa,parca era doar o bucata, e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cele două părți ale corpului nu sunt identice.

| Sorin2323 a răspuns:

Mai ai și 23 de ani... Este normal... Nu trebuie sa te sperii atât timp cat nu te doare nimic.

| Floria_Ioan_1996 explică (pentru Sorin2323):

Nu am 23, sunt cel din stanga