| HuminiucGeaninaMihaela a întrebat:

Buna, tuturor!
Îmi poate spune cineva dacă în Iași este vreun centru de Colectare a plantelor medicinale, (uscate sau verzi)? Dacă da, unde se afla si cum as putea lua legătura cu dumnealor? Mulțumesc anticipat +

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu știu să fie la Iași dar e ceva in "vecini"

SC REGIU PLANT SRL - COVASNA 0730120450

| IarsiIar a răspuns:

Daca gasesti in Iasi un magazin Plafar sau ceva asemanator, intreaba-i pe ei. Trebuie sa stie.