| deeutsa_9727 a întrebat:

Buna tuturor.
Ma iscodeste o mare curiozitate. Ce se intampla daca fumezi "tare" in timp ce iei medicamente de psihiatrie.
Si daca nu e indicat sa fie combinatie... Planta in sine poate ajuta la teama fata de gandurile obsesive si neplacute. Practic eu sufar de depresie si tulburare obsesiv compulsiva.
Astept o parere avizata, dar si alte pers care poate s-au riscat.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa mori.

| Donsavas a răspuns:

Nu si va face efect tratamentul pentru ca se schimba substanțele active

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti risti viata, lasa prostiile tinete de tratament

| cosmin1324 a răspuns:

Ai sanse mari sa faci o comotie cerebrala sau tensiune mare si sa mori deci mult noroc