| valy_6331 a întrebat:

Buna tuturor. Sunt Marian si am si eu o problema. De cateva zile am observat ca mi-au aparut niste bubite rosii pe capul penisului. Din cate am inteles ar putea fi candida, dar tin sa precizez ca nu am facut sex neprotejat.Doar prietena mi-a facut oral si de atunci mi-au aparut... Ce poate fi, lamuriti-ma si pe mine va rog. Prefer o parere proprie, nu ceva gen du-te la medic...Sau daca sunteti din bucuresti recomandati-mi un medic!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Looricia a răspuns:

Uite valy poate fi candida chiar daca ai avut prezervativ! poate te-ai splat cu sapun daca da nu te mai spala! ca de aia ies astea dar iti sugerez sa consulti un medic si tu ana nu mai scrie nimanui asa pentru ca il poti speria! se se pot intampla nenorociri!winking

| ana_8476 a răspuns:

Eu iti sugerez sa mergi la medic ai pute ramana fara sex toata viata