| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor! Vreau sa încep prin a spune ca e prima data când folosesc acest site, deci... da. Sper sa ne împrietenim!
De câteva zile mă doare stomacul îngrozitor și am stări de voma, nu am fost la școală toată săptămâna, din cauza asta, iar mama crede ca o mint ca sa scap de școală, când îi spun ma face nesimțită și proasta, ea crezând ca e din cauza ca nu mănânc, dar nu este adevărat! Mănânc cât toată familia mea la un loc și nu înțeleg de ce ma doare stomacul așa de tare.
Va rog, ajutați-mă cu un sfat. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Degeaba mananci mult daca este nesanatos.

| sierra1 a răspuns:

"Mănânc cât toată familia mea la un loc și nu înțeleg de ce ma doare stomacul"

hmmm, ce grea intrebare. Oare nu mănânci prea puțin?

| teo530 a răspuns:

Uuu o nouă boboacă pe site!laughing Poate ai mâncat mult sau ai vreo boală/bacterie la stomac. Habar n-am... Du-te la medicul de familie poate ştie ce ai. Sănătate!

| teo530 a răspuns (pentru teo530):

Hei dacă vrei să înţelegi mai bine acest site citeşte întrebările frecvente din regulament.