| andrandrandra a întrebat:

urgent sad pot sa iau cetona de zmeura in dieta dukan faza atac? ofer fundita, multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlinnaAly a răspuns:

Buna! In primul rand, din experienta medicala pe care o am nu iti recomand sub nici o forma aceasta dieta asa de ''faimoasa''. Daca vrei sa slabesti RENUNTA la diete si tableta de slabit pentru ca iti faci singura numai si numai rau. Adopta un stil de viata sanatos bogat in fructe si legume, iar asa vei reusi cu siguranta. In ceea ce priveste aceasta dieta ''Dukan'' iti scade imunitate si te predispune multor afectiuni ale organismului cum ar fi anemia. Ai grija ce faci cu sanatatea ta, pentru ca este usor de pierdut, dar foarte greu de castigat. Multa sanatate!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
LASATI DIETELE SI ALTE NEBUNII,pentru Dumnezeu!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Sa cresti mare, cu placere!
Te pup!