| DeMon19 a întrebat:

Buna utilizatori TPU! Am o intrebare, in acest timp incerc sa slabesc cu o aplicatie pe care mi-a recomandat-o sora mea, pe care a folosit-o si ea.Este abia a treia zi si respect totul de la dieta pana la fiecare exercitiu dat, dar a inceput sa mi se umfle burta si asta e ciudat(sunt baiat), dar nu am pus kilograme in plus va rog sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Probabil ai consumat ceva care te baloneaza sau ai baut prea multa apa.

| AndreiDesire a răspuns:

Probabil ai balonare, in orice caz daca crezi ca ai probleme du-te si verifica cu un doctor, oricum nu are ce sa fie mare lucru.
A da pentru dieta ideal daca vrei sa pierzi kilograme, trebuie sa arzi mai multe calorii decat mananci zilnic. Tine minte totusi ca caloriile arse nu sunt numai cele care ti le arata aparatul de la sala pentru ca tu ca om arzi tot timpul calori, si cand stai jos pe scaun.