| anonim_4396 a întrebat:

Buna, va rog sa raspundeti, am 13 ani sanul din stanga e mai mare si sanul din dreapta e foarte mic, aproape ca nu a crescut deloc si mai ales ca ma doare mereu sanul din stanga (cel care creste) credeti ca trebuie sa consult un doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ar fi recomandat sa te consulte un medic de specialitate, cat mai repede!

| RoCkKiD a răspuns:

Oricand ai impresia ca e ceva in neregula cu tine ar trebui sa consulti un medic.

Cat despre sani, e normal sa fie de marimi diferite doar ca exista cazuri mai extreme cand diferenta intre ei mare si evidenta.

| Alverto a răspuns:

Păi nu-i nimic grav, daca nu e mare diferența între ele. vor deveni ambii la aceiași mărime cu timpul.

| Alverto a răspuns (pentru Alverto):

Foarte penibil sa spui că ai 13 ani aici și în altă întrebare sa spui că ai 39. Ce penibil. troll prost, pierzi vremea oamenilor.

| 12344fujbujh a răspuns (pentru Alverto):

Nu e troll, acolo scrisese mama!