| Joannna1705 a întrebat:

Vara aceasta as vrea sa merg la mare, așa că aș dori să slăbesc. În ultima vreme am sesizat că m-am mai îngrășat mai ales în zona picioarelor. La o înălțime de 1, 63 m-am 57 de kg. Mă puteți ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Exercitii cardio si eviti mancarea si bauturile nesanatoase

2 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Tu slabesti pentru a te expune altora, nu pentru sanatatea ta?
Totusi, 1, 63 si 57 kg la ce varsta? Una este la 12 ani si alta la 42.