| fify797 a întrebat:

Voi ati mers vreodata la ginecolog? Cum este? Ce va face?

dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| iLoveWhiskey a răspuns:

Se uita in p...a voastra si va f... laughing))))))))))))))))))))))))))))))

| fify797 explică:

As vrea sa-mi spuneti voi nu sa-mi dati linkuri