| anonim_4396 a întrebat:

Bună, voi credeți ca anul acesta 2021, va fi o apocalipsa zombi?
happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lCupidon a răspuns:

Da!
Eu deja mi-am făcut un buncăr și mi-am luat provizii pentru ca o sa am nevoie!
O glumițăhappy

12 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da,de mâine începând ca efect advers al vaccinăriihee hee

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, in mintea unora.

| Zuzu1991 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaa
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

abia astept big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai seara zici ca orașul pare desprins din filmele horror sau chiar SF
Problema e ca mulți au înnebunit de când cu aceasta pandemia, prosti erau deja acum sunt și paranoici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| UnTipObisnuit a răspuns:

Cel putin doua

| Anonimm30 a răspuns:

As vrea eu sad

| Savu4iosif a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Fix! Numai zombi vor umbla pe strada!

| Florin_Denisov_1978 a răspuns:

Corona o sa țină până în 2025
O sa se schimbe multe

| Gugusialtelecug2 a răspuns:

În anul 2021 a fost apocalipsa gândurilor mele ciudate și nimic altceva