| denyuwu a întrebat:

Buna! Vreau sa imi dau un septum, ce anestezic as putea folosi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Mergi la un salon profesionist, sa nu dai gaura pe langa
langa.

| Laura162 a răspuns:

Din fericire, niciunul pe care sa-l poti lua fara reteta.
De ce vrei neaparat sa ti-l dai tu? Risti sa perforezi cartilajul si/sau sa faci o infectie nasoala. Mergi la salon. Scapi mai ieftin decat daca ti-l faci tu si o dai in bara.