| Maya9298 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca a folosit cineva CAPSULA DE SLABIT DE LA ARPFARM? Va rog fara raspunsuri gen"de ce nu faci sport?"sau"de ce nu mananci sanatos?"Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Nyykoll a răspuns:

Buna. Nu, nu am folosit asa ceva desi imi doresc sa mai slabesc putin. Consider ca aceea capsula afecteaza sanatatea si sunt foarte multe metode de a slabi. Eu de exemplu am tinut DIETA DUKAN, dar este prea grea pentru o persoana de 17 ani care are vreo 5 kg in plus. Sportul chiar face minuni, dar daca facem sport trebuie sa avem grija si ce mancam. Incearca sa faci si un antrenament de acasa, dar daca nu vrei asta, poti sa incerci capsula, poate chiar e buna, dar cel mai bine ar fi sa ceri sfatul unui medic inainte de a te apuca de o cura cu aceste pastile...fa cum stii tu mai bine. Succes :*

| Maya9298 explică (pentru Nyykoll):

Nu pot face sport...am avut un picior in ghips acu 3 luni

| Nyykoll a răspuns (pentru Maya9298):

Imi pare rau pentru tine sad multa sanatate :*