| r0xaa a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi si recomandari.de la un timp am slabit brusc mananc la fel insa ma gandesc ca din cauza stresului pentru ca am bacul si am mai avut si ceva probleme.acum as vrea sa iau ceva niste pastile, vitamine sa ma mai ingras putin...stiti ceva? funda:**

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anacris a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Desi mananc normal am mai slabit din cauza stresul pentru bac. Am fost la doctor si m-a trimis sa fac analize si dupa o sa-mi dea niste pastile. Acelasi lucru te sfatuiesc sa faci si tu. Succes la bac!:*

4 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Eurovita multiminerale de la A la Z.Sunt niste vitamine foarte bune care chiar cresc pofta de mancare.

| Anddrea a răspuns:

Supradyn am inteles ca e bun. Si eu as vrea sa iau.

| Deea a răspuns:

Eu nu cred ca are rost sa iei pastile. Dupaia poate te ingras prea mult. Mai bine manaci mai mult.

| r0xaa explică:

Supradyn am inteles ca nu are efect.si ca sunt bune cele pe baza de polen.dar nu stiu care.si cu faza cu mancatul daca o viata am mancat atat nu ma pot forta sa mananc o cantitae mai mare am incercat chiar nnu pothappy