| marafloroiu0000 a întrebat:

Buna,vreau si eu o părere, ieri am fost la iubitul meu,la început ne-am jucat puțin fara lenjerie pe noi(organele noastre s-au atins, dar atat), apoi am hotărât sa încercăm sa întreținem relații intime si el și-a pus prezervativ dar nu am reușit deoarece eram prea speriată si aveam si o durere cand încerca sa ma penetreze, tin sa mentionez ca am avut primul act sexual acum un an dar nici atunci nu am sangerat si nu a durat nimic mult timp.
Acum de dimineata am observat ca am o mica sangerare pe lenjerie, nu cat sa ma patez pe pantaloni dar observabila pe lenjerie.De la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi ori te-a penetrat ori nu că după sângerea aia așa ar părea

| marafloroiu0000 explică (pentru Adry05):

Da,dar nu pana la final, in momentul in care am simțit durere l-am oprit
e posibil sa fie o rana sau sa fie sangerarea de implantare?

| Vântulalb a răspuns (pentru marafloroiu0000):

"Implantare"?!
Se pare ca abia acum te-a rupt.
Din cauza categoriei nu pot scrie cuvantul corect.