| Gheorgicahzydbs a întrebat:

Buna ziua, acum 2 săptămâni am crezut ca am fimoza dar dupa 2 zile de spălat si decalotat mereu pot să decalotez si in stare erecta si in stare flasca.Problema e că am capul penisului lucios si uscat, de durut nu ma doare.Si uneori pielita care acoperă capul se lipseste de capul penisului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

AI fimoza
fimoza nu inseamna numai ca nu poti sa decalotezi
mai inseamna ca trebuie sa o ai sculata si sa nu taie circulatia la vf penisului cand e decalotata, altfel nu poti sa faci sex cum trebuie

deci, ai fimoza, nu chiar severa dar ai

| Mirel4412 a răspuns:

Cati ani ai?

| Adrian5575 a răspuns:

Spala bine acolo in fiecare zi si nu e bai.