| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua. Acum 3 saptamani am avut relatii intime cu prietenul meu prima data (pentru mine). Zilele urmatoare nu am avut nimic, insa de cateva zile simt un disconfort in acea zona, usturime si senzatie de nevoie la toaleta constant, insa doar cateva ore in timpul zilei. Ma gandesc ca trecand totusi o saptamana si jumatate de la ultimul contact nu e din aceasta cauza. Insa nu inteleg de ce am simptomele acestea doar o parte a zilei si nici nu se intampla zilnic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Simti nevoia sa repeti experienta.

| romeo78 a răspuns:

Dacă sunteți majoră un control ginecologic.
Ați contactat o bacterie, care a cauzat o infecție.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic, indiferent ca esti majora. Daca ai peste 16 ani nu cred ca o sa ceara vreun medic sa vii cu mama de mana.

| gabriel2004o a răspuns:

Pai ai luat o bacterie și trebuie sa mergi la ginecolog...sau intreab-o pe mama ta(e destul de frecvent la femei)
Cauzele pot sa fie:
Pai ori nu s-a spălat prietenul tău la "pelvis" si ai luat bacteria
Sau nu ai avut tu grija de igiena ta
În orice caz tine minte ca sub nici o forma sa nu faci sex înainte de o baie cat sa nu mai existe probleme de genu