| ianos225 a întrebat:

Bună ziua. Acum aproximativ o săptămână am suferit o operație pentru torsiune testiculară, totul a decurs bine. Peste o săptămână sau două o să intru din nou în operație ca să vadă cum stau lucrurile. Eram curios, mă pot masturba? Afectează cu ceva acel testicul? Țin să menționez ca am 19 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna l pe medicul care te a operat si intreaba l el stie daca ai voie sau nu.